Evert Reijmes

Evert is het aanspreekpunt voor de gehele projectadministratie en coördineert alles wat met kwaliteit, veiligheid, gezondheid en milieu te maken heeft. Ook beheert hij het machinepark.

evert@vandijkgroen.nl

Gert Klaassen

Gert is als werkvoorbereider/calculator verantwoordelijk voor de volledige offerteadministratie. Hij maakt alle calculaties, regelt aanvragen voor openbare inschrijvingen en doet de inkopen.

gert@vandijkgroen.nl

Els van Dam

Els is onze medewerkster Personeel & Organisatie. Alles wat met het personeel te maken heeft, beheert zij. Denk daarbij onder andere aan ziekteverzuim, personeelsgesprekken en salarissen.

els@vandijkgroen.nl

Wilma de Koning

Wilma is financieel administratief medewerkster en vaak het eerste aanspreekpunt aan de telefoon. Daarnaast regelt Wilma de financiële administratie, correspondentie en verzekeringen.

wilma@vandijkgroen.nl

Johan van den Berg

Johan bereidt projecten voor en begeleidt de werknemers in de uitvoering van deze projecten. Daarnaast ondersteunt hij de directie m.b.t. de planning van de werkzaamheden. Ook beheert hij het machinepark.

johan@vandijkgroen.nl

Dick van Dam

Dick is de eigenaar van Van Dijk Groenvoorzieningen. Hij is eindverantwoordelijk voor alle bedrijfsprocessen. Dick coördineert de binnendienst en heeft vooral contacten met onze particuliere klanten, VVE’s, bedrijven en instellingen.

dick@vandijkgroen.nl

Richard Hoogendoorn

Richard is projectleider bij Van Dijk Groenvoorzieningen. Hij beheert acquisitie en aanbestedingen. Richard is verantwoordelijk voor de werkvoorbereiding en aansturing, met name in het groot groen zoals voor gemeenten en wegenbouwers.

richard@vandijkgroen.nl

Robert Prins

Robert is als projectleider verantwoordelijk voor diverse taken in het werkproces.
Met name zijn zijn werkzaamheden: calculatie, werkvoorbereiding, werkplanning, begeleiden uitvoering en oplevering .

robert@vandijkgroen.nl

Jan van de Lustgraaf

Jan is mede-eigenaar van Van Dijk & Van de Lustgraaf Hoveniers. Samen met Dick is hij eindverantwoordelijk voor alle bedrijfsprocessen binnen de particuliere markt.

jan@vandijkgroen.nl

Teamfoto


Mensen